Nowa kariera Bristol Palin

19-letnia córka byłej gubernator Alaski rozpoczyna nową karierę. ABC Family zaproponowało jej wystąpienie w „The Secret Life of the American Teenager”, programie przedstawiającym konsekwencje zachodzenia nastolatek w ciążę.

 

„Jestem wzruszona możliwością wystąpienia w programie edukującym młodych ludzi na temat ciąży nastolatek”. Równie wzruszona była producent „Secret Life”, Branda Hampton. W oświadczeniu ABC Hampton stwierdziła: „Jestem wzruszona tym, że Bristol przyłączy do nas. Sądzę, że jej obecność przyciągnie większą uwagę do problemów kilkunastoletnich rodziców”.

 

Bristol Palin będzie grać samą siebie.

 

19-letnia Bristol urodziła syna Trippa 27 grudnia 2008 roku. Rozstała się z ojcem dziecka, Levim Johnstonem, który zajął się rozwijaniem kariery modela, a ostatnio dostał kontrakt na niewielką rolę w filmie. Trudno ustalić z czyjej winy doszło do zerwania. Levi twierdzi, że rodzina Bristol utrudniała mu dostęp do dziecka. Bristol zaprzecza i niewiele mówi o przyczynach rozstania. Ostatnio wniosła do sądu sprawę o alimenty. Jej dziecko korzysta ze stanowej opieki medycznej.

 

Kilka miesięcy temu Bristol dostała angaż od organizacji promującej seksualną abstynencję wśród nastolatków. Publicznie, w programie Oprah Winfrey Show, oświadczyła, że nigdy więcej nie będzie miała stosunków przedmałżeńskich.

(HP – eg)

Categories: Polityka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*