Zmarła córka Whitney Houston, Bobbi Kristina Brown

Bobbi Kristina Brown, córka amerykańskiej piosenkarki Whitney Houston, zmarła w wieku 22 lat – poinformowała w niedzielę rodzina. Córka zmarłej w lutym 2012 roku gwiazdy pop od ok. pół roku była w śpiączce.

Whitney Houston i Bbbi Kristina podczas gali GMA w 2009 roku fot. Asterio Tecson - Flickr: 135. Licensed under CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons

Whitney Houston i Bbbi Kristina podczas gali GMA w 2009 roku fot. Asterio Tecson – Flickr: 135. Licensed under CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons

Bobbi Kristina została pod koniec stycznia znaleziona nieprzytomna w wannie w domu, który dzieliła z partnerem Nickiem Gordonem na przedmieściach Atlanty. Policja określiła wypadek jako utonięcie. Kobieta, wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, nigdy nie odzyskała przytomności. Media zwracają uwagę na podobieństwo losów córki i matki, którą trzy lata wcześniej znaleziono martwą w hotelowej łazience w Los Angeles.

W czerwcu wyznaczony przez sąd pełnomocnik Bobbi Kristiny pozwał Gordona, zarzucając mu przemoc wobec kobiety i przywłaszczenie ponad 11 tys. dolarów z jej konta, kiedy była w śpiączce. Bobbi odziedziczyła fortunę po śmierci matki, która według specjalistów medycyny sądowej przedawkowała alkohol i narkotyki przed utonięciem w hotelowej wannie.

Bobbi Kristina Brown to jedynie dziecko Whitney Houston i piosenkarza R&B Bobby’ego Browna. Burzliwe małżeństwo Houston z Brownem, naznaczone przemocą, zakończyło się w 2007 roku.(PAP)

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*