Zbrodnia w Ohio, zginęła 7-osobowa rodzina

fot.Tony Webster/Flickr

fot.Tony Webster/Flickr

W trzech domach przy drodze na prowincji w amerykańskim stanie Ohio znaleziono w piątek łącznie zwłoki siedmiu zastrzelonych osób, w tym dwojga dzieci. Lokalne biuro szeryfa przypuszcza, że wszyscy byli członkami jednej rodziny.

Przedstawiciele władz mówią o zabójstwach „w stylu egzekucji”. Nieco później, w innym miejscu w tej samej okolicy, ok. 130 km na wschód od Cincinnati, znaleziono jeszcze jedne zwłoki, ale na razie nie ma w tej sprawie bliższych informacji.

Nic nie wiadomo o sprawcy bądź sprawcach ani o motywach tej zbrodni. Nie dokonano żadnych zatrzymań. Na miejsce przybyło kilkunastu agentów FBI.(PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*