Wesołe jest życie staruszków

Wesołe jest życie staruszków

Wesoło się żyje staruszkom na osiedlu dla emerytów The Villages w powiecie Sumter na Florydzie. Zabawy z alkoholem i romanse nikogo nie rażą. Zdarzyło się jednak coś, co nie uszło uwagi policji. Para emerytów oddała się seksualnym igraszkom na osiedlowym rynku. Oboje trafili do aresztu. 

fot.123 RF Stock Pictures

fot.123 RF Stock Pictures

Wydarzenie to skłoniło gazetę „Daily Mail” do bliższego przyjrzenia się codziennemu życiu mieszkańców The Villages. Okazało się, że tamtejsze kobiety cierpią na poważne braki… mężczyzn, bowiem na jednego przypada aż dziesięć kobiet. − Każda poświęca masę czasu na to, by dobrze wyglądać. Odwrócisz się na moment, a już któraś ukradnie ci męża − skarży się 62-letnia Belinda Beard.

− W przeciwieństwie do ogólnego pojęcia o tym, czym zajmują się ludzie w naszym wieku, każdej nocy mamy tu sobotę − śmieje się Andrew Blachman. Lokalny bar uhonorował aresztowaną parę kochanków nowym i bardzo popularnym koktajlem o nazwie „sex on the square”. Na lokalnym czarnym rynku można nabyć viagrę i środki podniecające.

O pikantnych szczegółach z osiedla pięć lat temu pisał „New York Post”. Gazeta przytoczyła rozmowę z ginekologiem, który twierdził, że leczył tu więcej przypadków chorób przenoszonych podczas zbliżeń seksualnych niż w Miami.

(eg)

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*