Target wycofuje ze sprzedaży maski klaunów

Target wycofuje ze sprzedaży maski klaunów

Maski klaunów nie będą dostępne w sprzedaży ani w sklepach, ani na stronie internetowej – ogłosiła sieć sklepów Target. Decyzja ta została podjęta w związku z powtarzającymi się w całym kraju incydentami z udziałem podejrzanych osobników w masce klauna grożących dzieciom w okolicach szkół i na ulicach.

Niektóre szkoły w kraju zabroniły przebierania się za klauny nawet w Halloween, a sieć restauracji McDonald’s ogłosiła, że tymczasowo nie będzie promować swej oficjalnej maskotki, klauna Ronalda McDonalda, do czasu, aż klaunowa histeria się skończy. Przypadki z udziałem podejrzanych klaunów odnotowano również w rejonie Chicago.

(jm)

fot.pixabay.com

Categories: Ameryka

Comments

  1. diwron
    diwron 18 października, 2016, 08:52

    To jest tylko półśrodek. Należy wycofać ze sprzedaży wszystkie kostiumy zwiazane halloween. Pod takim kostiumem można ukryć wiele „różnych rzeczy”. W tłumie przebierańców łatwo o panikę i nawet o inne tragiczne wydarzenia. Dla wielu „studentów” niektóre kostiumy są rasistowskie i z tego powodu potrzebują oni specjalnej „opieki”. Nalezy więc zakazać wszystkich kostiumów.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*