Strzelanina w Little Rock mogła być wynikiem potyczki gangów

Strzelanina w Little Rock mogła być wynikiem potyczki gangów

Strzelanina, do której doszło w sobotę nad ranem w jednym z nocnych klubów w Little Rock, stolicy amerykańskiego stanu Arkansas, mogła być wynikiem potyczki gangów – poinformowała policja. W jej wyniku rannych zostało 28 osób, dwie osoby są w stanie krytycznym.

Jak przekazali śledczy, strzały podczas zajścia oddało najprawdopodobniej wiele osób. Według wstępnych ustaleń strzelanina mogła być powiązana z innymi brutalnymi wydarzeniami, do których doszło ostatnio w Little Rock. Nie sprecyzowano jednak, o jakie zdarzenia chodzi.

Zdaniem policji strzelanina nie ma związku z terroryzmem.

W jej wyniku rannych zostało 28 osób. Szef policji w Little Rock, Kenton Buckner poinformował, że 25 osób w przedziale wiekowym 16-35 lat odniosło rany postrzałowe, a trzy osoby doznały obrażeń, gdy ludzie w panice rzucili się do wyjścia. Stan dwóch osób lekarze określają jako krytyczny.

Policja wciąż nie wie, ilu ludzi brało udział w strzelaninie. W związku z zajściem nikt nie został zatrzymany.

Władze miasta Little Rock przekazały podczas konferencji prasowej, że klub najprawdopodobniej zostanie zamknięty. (PAP)

fot.pixabay.com

Categories: Ameryka

Comments

 1. zza kałuży
  zza kałuży 2 lipca, 2017, 10:21

  „Zdaniem policji strzelanina nie ma związku z terroryzmem.”
  Oczywiście, że nie ma!
  Tak jak ze wszystkim w Ameryce Trumpa, kryterium jest religijne i strzelanina dwóch katolickich gangów nie może być terroryzmem. Podobnie strzelanina dwóch protestanckich gangów (w co zresztą wątpię). Ja stawiam na poboznych katolików.
  *
  Jeżeli za chwilę okaże się, że tam strzeleli do siebie islamiści, to każda na ten temat informacja będzie FAKE NEWSem a każda dziennikarka, która ja napisze albo o nie powie bedzie GRUBA, BRZYDKA, BEDZIE JEJ KREW CIEKŁA Z WHEREVER, no i oczywiście BĘDZIE IDIOTKĄ.
  *
  Niech RZyje Wielka, Wspaniała Biała, Rasistowska, Homofobiczna, Mizoginicza, Moja a nie Twoja Ameryka! Nie RZyje, niech RZyje, niech RZyje!!!!
  UUURRRRRRRAAAAAAAA!!!!!!!!

  Reply this comment
 2. RP
  RP 3 lipca, 2017, 16:17

  Zastanawiam sie tylko czy jemu ktos placi za wypisywanie tych lewackich bzdur z upartoscia maniaka, czy on sam z siebie tak beznadziejnie glupi…

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*