Sekretarz stanu Kerry we wtorek spotka się z Hollande’em

John Kerry fot.Felipe Trueba/EPA

John Kerry fot.Felipe Trueba/EPA

Prezydent Francji Francois Hollande przyjmie we wtorek w Pałacu Elizejskim amerykańskiego sekretarza stanu Johna Kerry’ego – podała w poniedziałek kancelaria prezydenta Francji.

Spotkanie ma odbyć się rano. AFP odnotowuje, że następuje po poniedziałkowej zapowiedzi Hollande’a, że w najbliższych dniach spotka się on z prezydentem Rosji Władimirem Putinem oraz prezydentem USA Barackiem Obamą w celu zjednoczenia sił przeciwko Państwu Islamskiemu w Syrii i Iraku. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*