Samolot uderzył w dom, nie żyje sześć osób

Samolot uderzył w dom, nie żyje sześć osób

Niewielki prywatny samolot rozbił się w poniedziałek na przedmieściach Waszyngtonu. W wypadku zginęło trzech pasażerów oraz troje mieszkańców domu, w który uderzyła maszyna – poinformowały amerykańskie władze.

Samolot biznesowy Embraer Legacy 500 podchodził do lądowania na lotnisku w Gaithersburg, w stanie Maryland, gdy rozbił się w dzielnicy mieszkalnej – wyjaśniła Federalna Administracja Lotnictwa (FAA).

Według policji zginęli wszyscy pasażerowie samolotu, a także troje mieszkańców domu, w który uderzyła maszyna: kobieta i jej dwaj synowie – miesięczny oraz trzyletni.

W wyniku pożaru, który wybuchł po wypadku, zniszczone zostały dwa domy, a trzy zostały poważnie uszkodzone.(PAP)

fot.Wikipedia

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Ameryka

Comments

  1. Janusz
    Janusz 9 grudnia, 2014, 03:02

    Czytacie co piszecie? Trzech,czy dwuch mieszkańców zginęło?

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*