Prezenter Fox News zawieszony za skandal na tle seksualnym

Prezenter Fox News zawieszony za skandal na tle seksualnym

Eric Bolling, długoletni prezenter konserwatywnej telewizji Fox News, został zawieszony w związku z oskarżeniami o wysłanie trzem współpracowniczkom nieprzyzwoitych fotografii – poinformował internetowy portal Huffington Post. Bolling odrzuca te oskarżenia.

Według Huffington Post, który powołuje się na liczne anonimowe źródła, Bolling wysłał te zdjęcia kilka lat temu co najmniej dwóm kobietom zatrudnionym w Fox Business i jednej pracującej w Fox News.

Prezenter został zawieszony do czasu zakończenia wewnętrznego dochodzenia i wyjaśnienia czy zarzuty są prawdziwe.

Adwokat Bollinga, Michael Bowe, określił zarzuty jako „pozbawione podstaw i głęboko krzywdzące”. Zapowiedział „pełną współpracę” z prowadzącymi dochodzenie.

Jest to już trzeci przypadek skandalu na tle seksualnym w Fox News. Wcześniej z podobnych powodów zwolniony został długoletni czołowy komentator stacji Bill O’Reilly a prezes stacji Roger Ailes sam zrezygnował ze stanowiska. (PAP)

Categories: Ameryka

Comments

 1. diwron
  diwron 6 sierpnia, 2017, 10:42

  Amerykański komuno-faszyzm chce wykończyć kolejną osobę, które ujawniają jego prawdziwy charakter, chęć podporządkowania sobie Ameryki i zrobienia z Amerykanów niewolników.

  Reply this comment
 2. Ezy
  Ezy 6 sierpnia, 2017, 16:16

  A jednak pieprzyszpan dalej panie Diwron. Tak samo można ci wierzyć jak Trumpowi.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*