Preferencje randkowe milionerów

Preferencje randkowe milionerów

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez MillionaireMatch.com, strony ułatwiającej milionerom poznanie partnerki lub partnera, randkowe upodobania bogatych mężczyzn i kobiet są krańcowo inne.

fot. Teddy James/Flickr

fot. Teddy James/Flickr

Olbrzymia większość mężczyzn (80 proc.) szuka partnerek o niższym statusie finansowym, podczas gdy kobiety w większości (85 proc.) preferują poznanie milionera. Darren Shuster z MillionairMatch.com uważa, że mężczyźni szukają kobiet mniej od siebie zamożnych, którymi mogą się zaopiekować i wspólnie cieszyć majątkiem.

Kobiety przeciwnie. Milionerki szukają milionerów. Nie chcą nikomu pomagać. Chcą partnerów dobrze ustawionych finansowo.

Badania wskazują, że wstępując w związek małżeński, milionerki są znacznie bardziej ostrożne od zasobnych panów. 82 proc. kobiet naciska na zawarcie intercyzy. Takie same wymagania stawia zaledwie 17 proc. mężczyzn.

Sondaż przeprowadzony w sierpniu tego roku wskazuje, że większe wzięcie mają osoby, które potrafią oszczędzać, niż te, które łatwo wydają pieniądze. Nie jest zaskoczeniem, że urodziwe kobiety szybciej znajdują partnera od kobiet przeciętnej urody.

(HP − eg)

Categories: Ameryka

Comments

  1. Danuta
    Danuta 30 września, 2013, 17:09

    Chetnie oddam sie w opieke

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*