Nowość: IRS może do ciebie zadzwonić

fot.Jim Lo Scalzo/EPA

fot.Jim Lo Scalzo/EPA

Przedstawiciele IRS będą telefonicznie upominać się o należności. Skarbówka nigdy dotąd nie dzwoniła do dłużników i zawsze przestrzegała przed oszustami, którzy się pod nią podszywają  wyłudzając pieniądze przez telefon.

W tym sezonie do dłużników fiskusa mogą telefonować firmy windykacyjne wynajęte przez IRS. Jak rozpoznać, czy dzwonią do nas oszuści, czy reprezentanci IRS?
Zdaniem ekspertów przede wszystkim musimy wiedzieć, czy zalegamy z jakimiś niezapłaconymi podatkami. Drugą radą jest to, żeby nie uiszczać żadnych opłat przelewem albo kartą upominkową.

Urząd skarbowy IRS od lat zapewniał podatników, że nigdy do nikogo nie dzwoni, by upomnieć się o należności, ale dotychczasowa sytuacja uległa jednak diametralnej zmianie. Na niekorzyść podatników. Do tego tematu powrócimy wkrótce na naszych łamach.
(ao)

Categories: Ameryka

Comments

 1. ano
  ano 24 marca, 2017, 16:58

  Wszyscy dokladnie wiedza ile zalegaja, ze nie placa, ze sie nie rozliczaja itp. Czas najwyzszy skonczyc zyc na koszt innych uczciwych co placa podatki, brac kartki na zarcie i public aid. Koniec z tym!

  Reply this comment
 2. Git
  Git 25 marca, 2017, 18:53

  Najwiekszym odbiarca tzw welfare w stanach sa wielkie korporacje zbrojeniowe,produkujace zatruta zywnosc i farmaceutyczne sprzedajace te same lekarstwa co w innych krajach tylko 10 razy drozej Food stamps dostaja nie tylko biedni ale rowniez rodziny pracujacych w armii pomimo zarobkow okolo 100tys $ a sa ich miliony To co idzie na biednych to pare procent calej pomocy Najwiekszym odbiarca zapomog sa „samotne” kobiety z dziecmi czesto uzaleznione od prochow i alkoholu w wiekszosci biale zamieszkujace polodniowe stany rzadzone przez republikanow od pokolen Ano czy kiedykolwiek slyszales od Trumpa ze zlikwiduje food stamps i cash welfare Nie bo wiekszosc beneficjentow na niego glosowalo Przejedz sie do Idaho Arkansas Kansas Mississippi tam polowa ludzi to biale bezzebne grubasy ktorzy nigdzie nie pracuja maja domy samochody a jak sie zapytasz dlaczego nie maja pracy to ci powiedza ze przez nielegalnych chociaz na obszarze stu mil od jego domu nie sptkasz takowego

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*