Min. Magierowski spotkał się w Waszyngtonie z przedstawicielami organizacji żydowskich

Min. Magierowski spotkał się w Waszyngtonie z przedstawicielami organizacji żydowskich

Wiceminister spraw zagranicznych Marek Magierowski spotkał się w poniedziałek w Waszyngtonie z przedstawicielami organizacji żydowskich – NCSEJ (National Coalition Supporting Eurasian Jewry), B’nai B’rith i Światowego Kongresu Żydów (WJC).

Jak poinformowała na Twitterze polska ambasada w USA, celem spotkania była „kontynuacja konstruktywnego dialogu dotyczącego relacji polsko-żydowskich oraz polskiej ustawy antydefamacyjnej” (nowelizacji ustawy o IPN). (PAP)

Categories: Ameryka

Comments

 1. andy
  andy 26 lutego, 2018, 22:14

  po co ci pajace z rzadu spotykaja sie z tymi zydami

  Reply this comment
 2. Piotr-elder
  Piotr-elder 27 lutego, 2018, 05:01

  W roku 2011 władze Izraela, do spółki z Agencją Żydowską, utworzyły zespół HEART, którego nieukrywanym przecież celem było „odzyskiwanie mienia żydowskiego w Europie Środkowej”, czyli między innymi – wyszlamowanie Polski na co najmniej 65 mld dolarów – bo teraz chodzi już o sumę znacznie wyższą, ponad 300 mld dolarów.

  Reply this comment
  • Normals
   Normals 27 lutego, 2018, 14:42

   Rozumiem, ze dla ciebie najwygogdniej by bylo gdyby majatek okolo 3 milionow polskich Zydow, ktorzy zgineli zagazowani w obozach lub zostali zmuszeni do opuszczenia Polski nigdy nie wrocil do wlascicieli. Zapewne gdybys to ty byl spadkobierca takiego majatku to bys w swoim przyplywie altruizmu zrzekl sie go na rzecz gojow, ktorzy nawet nie ukrywaja juz ze nienawidza Zydow. Tak jak pisalem wczesniej, nie bedzie spokoju na swiecie dopoki ludzie nie naucza sie empatii zamiast wymachiwac szabelka i zyc w jakims groteskowym swiecie patosu i zle rozumianego patriotyzmu.

   Reply this comment
   • Piotr-elder
    Piotr-elder 27 lutego, 2018, 17:23

    Empatia to współodczuwanie, współczucie. Co ja mam współczuć np. 60 letniemu Żydowi z Ameryki? Jak była wojna to jego ojciec robił w Stanach geszeft. Normalne. I teraz ten Żyd czuje się pokrzywdzony. Przecież to paranoja.

    Reply this comment
 3. Piotr-elder
  Piotr-elder 27 lutego, 2018, 05:08

  Bez aktywnej Polonii i nacisków polonusów – Polska sobie nie poradzi.

  Reply this comment
 4. Yankes
  Yankes 27 lutego, 2018, 14:54

  Moralizalizator i duszpastesz sie kurwa odezwal – Spierd….aj cyniku

  Reply this comment
 5. Piotr-elder
  Piotr-elder 27 lutego, 2018, 17:17

  Normals twoje słowa: „majatek okolo 3 milionow polskich Zydow, ktorzy zgineli zagazowani w obozach lub zostali zmuszeni do opuszczenia Polski nigdy nie wrocil do wlascicieli. ” Jak może wrócić majątek do właścicieli jak ” zgineli zagazowani w obozach” ! Pomyśl a potem pisz. Poza tym, co amerykańscy Żydzi mają do polskiego majątku, tj majątek obywateli Polski pochodzenia Żydowskiego. Jakiś prawnuczek, który nigdy nie był w Polsce chce polski majątek tzn. odszkodowanie za to, że jego rodak (nawet nie krewny!) zginął w Polsce.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*