L’Wren Scott, projektantka mody, partnerka Jaggera, znaleziona martwa

L’Wren Scott, projektantka mody, partnerka Jaggera, znaleziona martwa

Projektantka mody L’Wren Scott i partnerka lidera zespołu The Rolling Stones Micka Jaggera w poniedziałek rano została znaleziona martwa w swym apartamencie w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Jagger jest „zdruzgotany” tą informacją. 

L'Wren Scott fot.Daniel Deme/PAP/EPA

L’Wren Scott fot.Daniel Deme/PAP/EPA

47-letnia była modelka i stylistka, której ponadczasowy styl i nowoczesno-klasyczne projekty szczególnie upodobały sobie gwiazdy Hollywood, została znaleziona martwa przez swego asystenta o godz. 10 rano czasu lokalnego w mieszkaniu na Manhattanie.

Według policji kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo przez powieszenie. Lekarze na razie nie ustalili oficjalnej przyczyny śmierci.

Rzecznik Micka Jaggera powiedział, że artysta jest „absolutnie zszokowany i zdruzgotany” tą informacją.

L’Wren Scott była związana z Jaggerem od trzynastu lat. L’Wren i Mick poznali się podczas sesji zdjęciowej. Zwracali uwagę m.in. z powodu różnicy wzrostu. Muzyk, który ma 178 cm wzrostu, był niższy od swojej partnerki o 15 cm.

Scott nie tylko miała własną linię ubrań, ale także biżuterii i perfum. Jej suknie nosiły m.in. Nicole Kidmann, Sarah Jessica Parker, Madonna, Angelina Jolie i Oprah Winfrey. W lutym odwołała pokaz podczas London Fashion Week w związku z opóźnieniami produkcji. (PAP)

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*