Lady Gaga zaręczyła się

Lady Gaga zaręczyła się

Gwiazda muzyki pop Lady Gaga poinformowała w poniedziałek w mediach społecznościowych, że zaręczyła się z długoletnim partnerem, aktorem Taylorem Kinney’em.

„On oddał mi swoje serce w Walentynki a ja odpowiedziałam TAK !” – napisała 28-letnia Lady Gaga na Instagramie, dołączając zdjęcie pierścionka zaręczynowego w kształcie serca.

Według kolorowego magazynu „People”, Lady Gaga i 33-letni Kinney spotykają się od 4 lat. Kinney jest gwiazdą serialu telewizji NBC „Chicago Fire”.

Lady Gaga, która wylansowała takie przeboje jak „Poker Face” i „Bad Romance”, niedawno zdobyła nagrodę Grammy za album „Cheek to Cheek” nagrany z weteranem estrad, piosenkarzem i wokalistą jazzowym Tonym Bennettem. (PAP)

Lady Gaga i Taylor Kinney fot.EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

 

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*