Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem

Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem

Ivanka Trump przyznała w poniedziałkowym wywiadzie dla stacji Fox News, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem, Donaldem Trumpem. Jego dotychczasową pracę jako prezydenta USA oceniła na najwyższy z możliwych w amerykańskich szkołach stopni – „A”.

Ivanka dodała, że fakt, iż nie zgadzają się co do niektórych kwestii, przynosi pozytywne rezultaty.

„On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie” – powiedziała córka prezydenta.

Ivanka zaprzeczyła również doniesieniom „Us Weekly”, który cytując córkę szefa państwa i źródła z jej otoczenia podawał, że nie zgadzała się z ojcem w sprawie tego, czy USA powinny wycofać się z paryskiej umowy klimatycznej.

„Nigdy nie rozmawiałam z tą gazetą i nie miałam pojęcia, że powstaje taki artykuł do momentu, gdy został opublikowany. Uważam natomiast, że jest to normalne, że poszczególne osoby nie zgadzają się w 100 proc. na każdy temat” – skomentowała.

„Zostawia politykę innym, chcę zająć się innymi problemami, które są bliskie mojemu sercu” – dodała Ivanka.

Córka prezydenta jest zatrudniona w Białym Domu jako doradczyni szefa państwa, ale za swoją pracę nie pobiera wynagrodzenia.

Z Waszyngtonu Joanna Korycińska (PAP)

Na zdj.: Donald Trump z córką Ivanką fot.Tannen Maury/EPA

Categories: Ameryka

Comments

 1. Jacek
  Jacek 26 czerwca, 2017, 17:11

  Piekna i madra kobieta!

  Reply this comment
 2. Ezy
  Ezy 26 czerwca, 2017, 19:32

  Ivanka nic nie powiedziała, ale Jacek i tak się cieszy. Może on wie, co dotychczas zrobił Trump co życie ludziom ułatwia. I proszę nie wspominać o dekretach, bo te prawem nie są.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*