Dwuletni chłopiec przypadkowo zastrzelił swoją matkę

Dwuletni chłopiec przypadkowo zastrzelił swoją matkę

W supermarkecie w miasteczku Hayden w stanie Idaho na północnym zachodzie USA dwuletni chłopiec śmiertelnie postrzelił swoją matkę. „To był tragiczny wypadek” – oświadczyła we wtorek miejscowa policja.

29-letnia kobieta była na zakupach razem z czwórką swych dzieci.

W pewnym momencie dwuletni synek, który siedział w wózku na zakupy, chwycił pistolet małego kalibru, który znalazł w torebce matki, i strzelił. Pocisk śmiertelnie ranił kobietę.

Policja przeanalizowała nagrania ze sklepowego monitoringu i oświadczyła, że był to wypadek. Supermarket został zamknięty.

Władze poinformowały, że kobieta posiadała broń legalnie. (PAP)

fot.ROG5728/Wikipedia

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Ameryka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*