Doland Trump chwali Władimira Putina

fot.Michael Reynolds/EPA

fot.Michael Reynolds/EPA

Prezydent elekt USA Donald Trump pochwalił w piątek na Twitterze przywódcę Rosji Władimira Putina za „opóźnienie”, odnosząc się najpewniej do decyzji Rosji, by nie wprowadzać retorsji za wydalenie z USA 35 rosyjskich dyplomatów. Putin jest inteligentny – napisał.

„Znakomity ruch w sprawie opóźnienia (przez W. Putina) – zawsze wiedziałem, że on jest bardzo inteligentny!” – głosi wpis Donalda Trumpa.

W czwartek administracja prezydenta Baracka Obamy ogłosiła nałożenie sankcji na Rosję, w ramach których z USA wydalonych zostanie 35 rosyjskich dyplomatów.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, według których Kreml miał odpowiedzieć retorsjami na wprowadzenie nowych sankcji, Putin oznajmił w piątek, że Rosja nie wydali amerykańskich dyplomatów, i dodał, że „dalsze kroki w sprawie odbudowy rosyjsko-amerykańskich stosunków będą podejmowane po wzięciu pod uwagę polityki, jaką będzie prowadzić administracja prezydenta Donalda Trumpa”. (PAP)

Categories: Ameryka

Comments

  1. Git
    Git 30 grudnia, 2016, 18:07

    Trump sie go boi jak ognia ciekawe dlaczego Reagan sie w grobie przewraca Putin rzadzi ameryka tego jeszcze nie bylo

    Reply this comment
    • Teresa
      Teresa 31 grudnia, 2016, 02:20

      A na potwierdzenie swoich słów podam przykład. RPA dopóki rządzili biali (Anglicy) to kraj był bogaty i bezpieczny. Z Europy wyjeżdżali do pracy w RPA a Zulusi nie uciekali do innych krajów bo był apartheid. Lewica zaczęła podburzać czarnych: „O Biko” pamiętam jak chyba Peter Gabriel to śpiewał no i pogonili białych ciemiężycieli z całej Afryki. A teraz spierdalają do białych i marzą, żeby mieszkać wśród białych, a nie swoich czarnych pobratymacach. 3 lata temu jak byłem w Kapsztadzie to strach na ulicę wyjść, bandziory na każdym rogu. Taki Rysiu czy Zza kałuży” nosa za miasto (dzielnicę 🙂 nie wysadzą, a pierdolą jak światowcy. Wychodzą kompleksy chicagowskiej buraczanki.

      Reply this comment
  2. Marcin
    Marcin 30 grudnia, 2016, 19:44

    Ha ha dobry zart to obama byl i jest pacholkiem ruskich popatrz jak go putin teraz pieknie zalatwil obama umie tylko klasc sankcje zamiast troszke pomyslec tak samo bylo z wyborami mysleli ze ten1 miliard$ wszystko zalatwi a jednak sprytny trump wygral z 100 mil$ ale wygral sprytnoscia wiedzial gdzie wiece robic i co ludzie chca uslyszec czasami zgoda wiecej sie zyska jak chamstwem a obama teraz idzie po trupach bo wie ze juz go okrzyknieto najgorszym prezydentem

    Reply this comment
    • zza kałuży
      zza kałuży 30 grudnia, 2016, 21:17

      „obama umie tylko klasc sankcje zamiast troszke pomyslec”
      Święte słowa! Zawsze uważałem, że ten Reagan nakładający sankcje na Polskę po wprowadzeniu stanu wojennego to był idiota. @Marcin ma rację, zamiast jakichś sankcji bałwan Reagan powinien był pomyśleć.
      *
      „sprytny trump wygral sprytnoscia wiedzial gdzie wiece robic i co ludzie chca uslyszec czasami zgoda wiecej sie zyska jak chamstwem”
      Brawo @Marcin! Brawo bis!!!
      Ludzie którzy z przerażeniem i niesmakiem wskazywali, że retoryka Trumpa z kampanii wyborczej apelowała do najprymitywniejszego chama, nieuka, mizogina, rasisty, homofoba i brutala nie mieli racji! Słowa Trumpa to sama, najbielsza i krystalicznie czysta prawda!
      @Marcin, masz dzisiaj czas?
      Przeszedłbym się z tobą po barach i pochwytał trochę lasek za ich wherever.
      Polki mi podchodzą a jak będą się stawiać to się je postraszy imigrejszyn i zrobimy z nimi to co zwykle, no nie?

      Reply this comment
  3. Lech
    Lech 30 grudnia, 2016, 19:46

    Giciu..Trump sie go nie boi tylko szanuje….napewno czego by nam teraz „brakowalo” to kolejnej zimnej wojny.na zaczecie prezydentury Trumpa..a Putin to rasowy polityk, ktory Obamy wogule nie szanowal…bo kogo mial szanowac…Barack chce sie na koniec wpisac do histori Usa..niestety niczym nie zasluzyl sie podczas 8 lat…Juz wszyscy zapomnieli ze wlasnie on a nie kto inny chcial sie dogadac z Putinem…i co …nie wyszlo,,,chcialoby sie posiedziec jeszcze ze 4 lata w Bialym Domu…a tak…z powrotem do Hyde Park

    Reply this comment
    • zza kałuży
      zza kałuży 30 grudnia, 2016, 21:23

      Złośliwcy twierdzący, że peerelowska zawodówka nie dawała dobrego wykształcenia WOGULE nie mieli racji.

      Reply this comment
  4. Ezy
    Ezy 30 grudnia, 2016, 21:51

    Panie Marcinie, odnosze wrazenie, ze nie rozumie pan co sie kryje pod slowem chamstwo, a wystarczylo obserwowac Trumpa w czasie wyborow. Wlasnie jego zachowanie i wypowiedzi byly chamstwem I klasy.

    Reply this comment
  5. Marcin
    Marcin 30 grudnia, 2016, 22:17

    A mimo to wygral te wybory i to trzeba uszanowac!.Oceniac bedziemy go za 4 lata a teraz dajmy mu rzadzic niech sie wykaze czy bedzie dobrym prezydentem czy gorszym od obamy! A obama powinien dac sobie juz spokuj i odejsc z resztkami swojego homoru ktorego nigdy nie mial i nie ma!

    Reply this comment
    • Rysiu
      Rysiu 30 grudnia, 2016, 23:11

      Sorry Marcinek, ze bede musial zniszczyc twoja wyobraznie, ale Prezydent Obama jest i na zawsze bedzie jednym z najlepszych Prezydentow tego kraju – takie sa niestety fakty.
      Ty oczywiscie mozesz z tego powodu smarkac, mlaskac i nawet wpisywac farmazony (jak powyzej) ale to nigdy nie zmieni faktow.
      Oczywiscie mozesz rowniez zadzwonic do „Fact-Free-Zone” czyli do idioty rzepkowskiego lub napisac komentarz w „Progress for Poland”, tam cie uznaja za profesora i bedziesz wreszcie cos znaczyc.
      Zycze powodzenia…LOL.

      Reply this comment
      • Teresa
        Teresa 31 grudnia, 2016, 01:36

        Czytając Rysia przestaje się wierzyć, że istnieje coś takiego jak logika. Po prostu nastajaszczyj idjot !

        Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*