CNN: Hillary Clinton wygrała prawybory w Południowej Karolinie

Hillary Clinton w Karolinie Południowej fot.Richard Ellis/EPA

Hillary Clinton w Karolinie Południowej fot.Richard Ellis/EPA

Hillary Clinton wygrała prawybory kandydatów do nominacji Partii Demokratycznej w wyborach prezydenckich w Karolinie Południowej – podała w sobotę wieczorem telewizja CNN. Clinton była zdecydowaną faworytką w tym stanie.

W sondażach przedwyborczych była szefowa amerykańskiej dyplomacji notowała – głównie dzięki elektoratowi Afroamerykanów w Karolinie Południowej – znaczną przewagę nad senatorem z Veromont Berniem Sandersem, wynoszącą ponad 20 pkt. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Ameryka, Wybory 2016

Comments

  1. Walek
    Walek 27 lutego, 2016, 22:12

    Hilary I ❤️ You

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*