Była rzeczniczka Białego Domu komentatorką Fox News

Była rzeczniczka Białego Domu komentatorką Fox News

Była rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders będzie komentatorką polityczną konserwatywnej telewizji Fox News, która cieszy się uznaniem prezydenta Donalda Trumpa.

Jak poinformował rzecznik Fox News Sanders, poza komentowaniem wydarzeń politycznych, będzie się również zajmować sporządzaniem pogłębionych analiz nie tylko dotyczących problematyki politycznej, ale również gospodarczej.

Sanders ma również występować w audycjach stacji radiowych należących do Foxa, a także w jego dziale zajmującym się podcastami.

W opublikowanym oświadczeniu Sanders napisała, że „jest dumna” z tego, że będzie pracować dla Foxa. Jej debiut ma nastąpić 6 września kiedy weźmie udział w programie „Fox and Friends”.

Sanders była rzeczniczką (formalnie sekretarzem prasowym) Białego Domu od lipca 2017 do czerwca 2019 r. Dała się poznać z nieprzejednanej obrony polityki prezydenta Donalda Trumpa i ostrych odpowiedzi na często cięte i agresywne pytania dziennikarzy. (PAP)

fot.SHAWN THEW/EPA-EFE/Shutterstock

Categories: Ameryka

Comments

 1. dosmucacz
  dosmucacz 23 sierpnia, 2019, 07:44

  Czy ten autor lub autorka z PAP to idioci? Tylko ktoś taki mógł napisać informację tej treści.

  Reply this comment
 2. kicia
  kicia 23 sierpnia, 2019, 16:19

  widac, jacy (ci z PAP)sa objektywni…..no, i chyba ND tez…..

  Reply this comment
 3. Stefan
  Stefan 24 sierpnia, 2019, 07:38

  Kiedys jeden adwokat podal Fox News do sadu za to ze rozpowszechniala nieprawdziwe zmyslone informacje No i przegral bo prawnicy Fox udowodnili ze Fox nie jest telewizja informacyjan tylko entertainment i jest jak taka zarejestrowana czyli komediowo rozrywkowa

  Reply this comment
 4. Anonim
  Anonim 25 sierpnia, 2019, 22:46

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*